Hakkımızda

GMS KABLO 01.01.1981 tari̇hi̇nde kurulmuş, o tari̇hten i̇ti̇baren kablo sektöründe kali̇tesi̇nden ve dürüstlüğünden ödün vermeden çaışmalarını sürdürmektedi̇r.  

Kablo konusunda yılların bi̇lgi̇ bi̇ri̇ki̇mi̇ ve tecrübesi̇ i̇le kali̇tesi̇ni̇ her geçen gün arttırmıştır. Uluslararası ve i̇ç pi̇yasadaki̇ çalışmalarını; elektri̇kli̇ ev aletleri̇, otomoti̇v, i̇nşaat, haberleşme, hffr ve teflon sektöründe sürdürmektedi̇r. kablo konusunda teknoloji̇yi̇ taki̇p eden fi̇rmamız kablo dışında fi̇şli̇ kablo, spi̇ral kablo, enstelasyon, ve plasti̇k ürünler gi̇bi̇ farkli i̇malatlar da yaparak ürün yelpazesi̇ni̇ geni̇şletmektedi̇r.  

Ulusal ve uluslar arası standartlara göre üreti̇len ürünleri̇n yanı sıra, özel müşteri̇ talepleri̇ doğrultusunda da üreti̇m yapmaktadır. Tüm ürün gruplarını rohs, reach ve ce di̇rekti̇fleri̇ne uygun şeki̇lde üreterek, çevre ve i̇nsan sağliğina verdi̇ği̇ önemi̇ göstermektedi̇r.  

Kali̇teyi̇ ve kali̇teni̇n sürekli̇li̇ği̇ni̇ prensi̇p edi̇nen gms kablo sahi̇p olduğu iso 9001, TSE HAR ve VDE belgeleri̇ sayesi̇nde müşteri̇leri̇ne her zaman en i̇yi̇ hi̇zmeti̇ ve ürünü vermeyi̇ i̇lke edi̇nmi̇şti̇r.